Průmyslový program
 
 


 
 
 
 

Průmyslové papírové utěrky překonávají dosud často používané hadry a pucvol v mnoha směrech - schopnosti sání, měkkostí, odolnosti pouštění vláken a chlupů i hospodárnosti ve spotřebě.Výrobky průmyslového programu naleznou uplatnění v oblasti služeb i ve výrobním sektoru při běžných pracovních činnostech jako je utírání, čištění a leštění.
 
 
 
 
 


 

Průmyslové papírové utěrky-bílé

A-Tork Standart- jednovrstvá papírová utěrka ze 100% čisté celulózy. Saje čtyřikrát rychleji více nečistot a vody a dvakrát rychleji než běžné textilní hadry. Určeno pro použití s vodou, detergenty, a slabšími rozpouštědly. Vhodné pro běžné čištění a utírání v dílnách, u čerpacích stanic, při zpracování a přípravě potravin.
K dodání v rolích pro UNIBOX a pro stojan na podlahu a stěnu.

A-Tork Plus - dvouvrstvá papírová utěrka pro náročnější čistící práce. 100% celulóza zajišťuje pevnost za vlhka a vysokou rychlost sání. Sníženo pouštění chlupů za vlhka .
K dodání v rolích pro UNIBOX a pro stojan na podlahu a stěnu.

A-Tork Puroclean - dvouvrstvá papírová utěrka z recyklovaného materiálu pro jednodušší čistící práce. Doporučeno pro odstraňování nečistot rozpuštěných ve vodě.
K dodání v rolích pro UNIBOX a pro stojan na podlahu a stěnu.

A-Tork Basic - přírodně bílá utěrka z recyklovaného materiálu pro použití všude tam, kde se očekává mimořádně velká spotřeba a kde je efektivnost naprostou nutností.
K dodání v rolích pro UNIBOX a pro stojan na podlahu a stěnu.
 
 


 
 
 
 

Průmyslové papírové utěrky - barevné.

Tork Servoil Green - víceúčelová dvou, nebo třívrstvá utěrka zelené barvy, z recyklovaného materiálu. Hrubší strana určena k většímu mechanickému namáhaní, jemnější strana pro ošetření citlivého povrchu. Vyznačuje se výbornou savostí vody, mastnot, olejů i rozpouštědel. Usnadní a zefektivní vaši práci.
K dodání v rolích pro stojan na podlahu a zeď.

Tork Serwoil Brown - papírová utěrka vyrobená z recyklovaného materiálu. Plně nahradí pucvole . Speciálně vyvinutá pro utírání velkého množství oleje, vazelíny, a velmi hrubé nečistoty. Určena pro všechny provozy, kde se očekává vysoká spotřeba materiálu.
K dodání v rolích pro UNIBOX a pro stojan na podlahu a stěnu.

Tork Mekanic- velmi pevná čtyřvrstvá papírová utěrka ze 100% celulozy. Nevyvolává statický náboj. Profilované strany umožňují snadnější odstranění zaschlé špíny. Speciálně vyvinutá pro čištění od oleje, vody, řezných kapalin a rozpouštědel. Ideální pro strojírenství a mechanické dílny. K dispozici v rolích pro UNICODE, pro stojany na podlahu a zeď, jako skládané utěrky Top-Pak, nebo v přenosné verzi Flexi-Box.

Tork Servoil Blue - velmi pevná víceúčelová dvou, nebo třívrstvá papírová utěrka modré barvy z recyklovaného materiálu.Profilovaná strana slouží k odstranění zaschlé špíny, jemnější strana pro dotření povrchu. Velká savost vody, mastnoty, olejů a rozpouštědel. Určena pro použití v obecném průmyslu.
K dodání v rolích pro stojany na podlahu a stěnu.
 
 

Utěrky z netkané textilie.

E-Tork Strong- velmi pevná netkaná textilie pro čištění, leštění, a utírání ve všech provozech. Absorbuje velké množství kapaliny,, snadno uvolňuje nasátou kapalinu a znovu odsává zbytky bez rozmazávání. Povrch zanechává suchý. Dostatečně pevná i při značném namáhání. Za vlhka velmi měkká.. Vhodná tam, kde se vyžaduje kombinace maximální savosti a pevnosti.
K dispozici v rolích pro UNIBOX, pro stojany na podlahu a zeď, jako skládané utěrky Top-Pak, nebo v přenosné verzi Flexi Box určené především pro servisní techniky.

E-Tork Soft- speciální netkaná textilie pro utíraání velmi hustých kapalin s pbsahem jemných i hrubých nečistot. Za mokra zůstává dostatečně pevná a zároveň velmi měkká - dostane se i do těžko přístupných míst. Vysoká schopnost sání - pefektně utírá bez rozmazávání.
K dodání v rolích pro UNIBOX a stojany na podlahu a zeď.

Tork Purotop- nová netkaná textilie mimořádných vlastností a univerzálního použití. Velmi pevná za vlhka i při značném namáhání.Absorbuje velké množství kapalin.Vysoká odolnost proti uvolnění vláken. K dispzici v rolích pro UNIBOX a pro stojany na podlahu a zeď, nebo ve skládané verzi.

Tork Purolin - netkaná textilie ze 100% viskózy univerzálního použití. Extrémně měkký a stabilní materiál, odolný při vysokých teplotách a při práci s ředidly. Vícenásobné použití.
K dispozici v rolích pro stojany, nebo skládané v kartonu.

Tork Offset - speciální netkaná utěrka, která byla od samého začátku vyvíjena s ohledem na požadavky tiskařů.Cílem tohoto vývoje je dosažení optimálních vlastností, které tiskaři vyžadují při čištění strojů - měkkost, aby nebyl poškozen citlivý povrch, pevnost, aby materiál vydržel i značné namáhaní při čištění ofsetové gumy.Odolná proti pouštění vláken.
K dispzici v rolích a v přenosné verzi Flexi-Box
 
 

Průmyslový program-zásobníky.

Uni Box - unikátní plastový zásobník se zámkem pro role utěrek s pevným jádrem a středovým odvíjením (před vložením nutno jádro odstranit). Obsah chráněn pře nečistotami a vlhkostí.
Snadná a rychlá instalace kdekoli, jednoduchá obsluha.

Stojan na podlahu- stojan pro průmyslové role utěrek. Kovový, odolný proti korozi, jednoduchá instalace a obsluha. Přenosný a stabilní.
 

Stojan na podlahu - pro role průmyslových utěrek s kolečky pro přesun a s úchytem pro pytle na použité utěrky. Modrý kov, řezací nůž modrý plast. Pro role max.šíře 40 cm

Stojan na stěnu - jednoduchý zásobník pro role průmyslových utěrek. Kovový, odolný proti korozi. Snadná montáž, jednoduchá obsluha
 
 

Pak Holder - plastový držák šedé barvy pro balení průmyslových utěrek Wiper-Pak - role se středovým odvíjením. Obsah chráněn před nečistotami a vlhkostí. Každý kousek materiálu zůstane 100% čistý bez prachu a vlhkosti.

Top Holder - plastový držák šedé barvy pro balení Top-Pak - skládané utěrky. Materiál se odebírá zespodu. Každý kousek materiálu 100% čistý bez prachu a vlhkosti. Snadná a rychlá montáž kdekoli.Šetří místo a náklady.

Flexi-Box - přenosná verze skládaných průmyslových utěrek. Vhodné pro sevisní vozidla a často se pohybujícu pracovníky.

Flat Pak - malé přenosné balení průmyslových utěrek . Vhodné pro servisní a často se pohybující pracovníky.
 
 


 
 


OBCHODNÍ FIRMA MK-NEJDEK

Milan Kollár

9.května 1242
362 21 Nejdek
tel./fax.:++420 353 826 117
mobil: ++420 602 113 909
e.mail:mkollar@iol.cz
http.//web.iol.cz/MK-Nejdek