PRINT PROGRAM 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MIMOŘÁDNÝ POMOCNÍK DO TISKÁREN

 

 TORK Offset- je zcela nový typ utěrky speciálně vyvinutý pro offsetové tiskárny. Je jediným výrobkem svého druhu, který je od prvopočátku vyvíjen výhradně pro čištění offsetových strojů.
Tork Offset čistí všechny části tiskařského stroje. Neztrácíte tak zbytečně čas hledáním nejvhodnější utěrky na čištění různých částí stroje.
Tork Offset , díky své jednotné kvalitě, můžete použít kdekoliv, možnost poškození i těch nejcitlivějších součástí je zcela vyloučena.
Tork Offset je vynikající náhradou všeho, čeho jste až dosud používali.
Tork Offset má přesně takové vlastnosti, které od něj očekáváte.

Způsob použití se nijak neliší od běžných zvyklostí. Utěrka snese mnohonásobné použití bez toho, aby se potrhala, nebo drolila. Snadno saje rozpouštědla, ale stejně snadno je uvolňuje. Snižuje tak spotřebu rozpouštědla a přispívá k jeho maximálnímu využití. I za vlhka si udržuje své vynikající vlastnosti.
Ať se podíváte na Tork Offset z jakékoliv strany, vždy přináší tu nejvyšší kvalitu. A zároveň značné úspora - času, peněz i práce.
 
 


E -Tork Soft

speciální netkaná textilie pro utírání velmi hustých kapalin a prachu. Velmi měkká, dostane se i na nepřístupná místa.Nevyvolává statický náboj. Užití na DTP pracovištích, kde se vyskytuje filmový materiál a optické zařízení (kamery,scanery,počítače, nátiskové stroje, vyvolávací automaty).
Baleno v rolích.
 
 
 
 
E -Tork Purotop

nová netkaná textilie mimořádných vlastností a univerzálního použití. Velmi pevná za vlhka i při extrémním namáhání. Absorbuje velké množství kapalin. Chemicky odolná při použití s ředidly a rozpouštědly. Vysoká odolnost proti uvolňování vláken. velmi vhodná při výrobě fotopolymerových štočků a na čištění tiskové formy, zejména v barvotisku. Použití na flexotisk, suchý ofset, knihtisk.
K dispozici v rolích, nebo skládané verzi.
 
 
 
 
A -Tork Standart/A-Tork Plus

jednovrstvá, nebo dvouvrstvá papírová utěrka ze 100% čisté celulózy. Saje čtyřikrát více nečistot, vody dvakrát rychleji než běžné textilní hadry. Nezanechává vlákna. Určeno pro použití s vodou, detergenty, vývojkou a slabšími rozpouštědly na méně citlivá místa v tiskařském provozu. Vhodné na ofsetových pracovištích při vyvolávání ofsetových desek. Baleno v rolích.
 
 
 
 
Tork Servoil Green

víceúčelová utěrka z recyklovaného materiálu. Vyznačuje se výbornou savostí vody, mastnot,olejů, barev i rozpouštědel. Určena na nejekonomičtější čištění v oblasti sítotisku. Použití s minimálním pouštěním chlupů, bez poškození a zanášení tiskového síta. Baleno v rolích.