Hygienický program.


TORK nabízí kompletní řešení pro všechny vaše potřeby. Pod značkou TORK naleznete široký sortiment výrobků
od papírových ručníků a toaletního papíru, až po speciální netkané textilie. Program TORK 2000 je  určen pro oblast hygieny, zdravotnictví, hotely, restaurace a průmysl.

Hygienický program:

    Nové modely BOX 2000 TORK  nabízí kompletní řadu vysoce kvalitních zásobníků pro ručníky na utírání rukou, v roli i skládané, pro toaletní papír a tekuté mýdlo. Nová generace zásobníků TORK jistě splní očekávání u všech našich zákazníků a nabídne jim vysokou úroveň hygieny, atraktivní design a maximální funkčnost. Naše zásobníkyTORK nabízí úplnou řadu řešení pro každou potřebu na toaletách, v kuchyních či na jiném hygienickém místě. Všechny zásobníky TORK jsou k dispozici v široké nabídce barev a velikostí.
 
 


Xpress-Box
Rozměry: 303x477x105 mm
Prvotřídní systém pro Tork Xpress interfolded ručníky. Zásobníky jsou velmi tenké a speciální část chrání ručník.Ručníky jsou zcela rozložené a připravené k užití Provedení a zároveň další ručník je ihned připraven k použití.
Oblasti užití:
Časté utírání rukou v oblastech, které vyžadují kvalitu, jako jsou restaurace, hotely a zdravotnictví.
Provední zásobníku Xpress Mini pro prostory a zařízení, kde se nepředpokládá 

vyšší spotřeba, ale kvalita je kladena na přední místo.

Xpress-Box Mini
Rozměry: 303x306x107 mm


Classic -Box
Rozměry: 299x440x135 mm
Tradiční standartní systém pro Tork Classic skládané ručníky - typu C i ZZ. Skládaný ručníktypu "C" znamená, že ručníky leží v zásobníku nad sebou a šetří prostor při velkém formátu ručníku. Skládaný ručník typu "ZZ" znamená, že ručníky jsou složeny do sebe. Po odejmutí jednoho je tento zcela rozložen a další ihned připraven k použití. Dávkovací systém je optimalizován pro šíři 9 až 11,5 cm.
Oblasti použití:
Utírání rukou v oblastech, kde je rozhodující cena a kvalita, např.průmysl,školy, campingy, sport.stadiony a další veřejná místa
Provedení zásobníku Classic Box Mini pro prostory s menším prostorem a s předpokládanou nižší spotřebou.
Classic-Box Mini
Rozměry:298x440x135

M-Box
Rozměry: 367x240x255 mm
Systém vnitřního odvíjení pro M-Tork role a M-Mini Tork role, perforované i neperforované. Řešení s velkou kapacitou pro rušné prostředí. Vysoce efektivní a výkonné. M-Box pro oblasti s vysokou spotřebou a Mini Box pro oblasti s nižší spotřebou, nebo omezeným prostorem. Systém, na který se můžete spolehnout je na trhu od r.1972!
Oblasti použití:
Utíraní rukou na toaletách a jiných hygienických místech. Vícefunkční užití (utírání, stírání,otírání) ve všech typech kuchyní, zdravotnických zařízeních a pracovních místech.
Pro menší prostory a pro prostory s nižší spotřebou.

M-Box Mini
Rozměry:320x240x174 mm


S-Box
Rozměry:112x289x105 mm
Zásobník pro tekutá mýdla Mevon o obsahu 1 litru.Tekutá mýdla Mevon chrání pleť a spojují  velmi příznivý vliv na pokožku s vysokým čistícím účinkem. Neutrální hodnota pH a nejkvalitnější přísady garantují příjemný pocit ošetřené pokožky. Zásobník při stisknutí dávkuje cca 1 ml mýdla. To je dostatečné množství pro umytí rukou.Možnost použití tzv."loketní páky" pro bezkontaktní dávkování mýdla ve zdravotnických zařízeních.
Oblasti použití:
Všechny hygienické oblasti jako jsou toalety,umyvárny,ordinace, ambulantní zařízení.
Zásobník pro tekutá mýdla Mevon o obsahu 475 ml pro omezené prostory a pro prostory 

s předpokládanou nižší spotřebou, jako jsou hotelové pokoje, kanceláře.

S-Box Mini
Rozměry: 112x188x105 mm

T-Box
Rozměry: 330x350x137 mm

Zásobník pro   T-Tork a T-Tork Mini jumbo toaletní papír. 
Velká kapacita v malém prostoru.
Pro omezené prostory a pro prostory s předpokládanou nižší spotřebou. T-Box Mini
Rozměry: 250x267x135 mm
Tork M-Fresh je unikátní osvěžovač vzduchu, obsahující impegnované gumové kolečko, keteré dává jasnou, svěží vůni. Změna barvy (ze zelené do modré) indikuje potřebu výměny. Dodává se s vůni jablko a citrus. M-Fresh
Tork Littainer Žádná toaleta není úplná bez efektivního a atraktivního řešení pro odpad. Tork nabízí odpadkové koše pro různá místa a potřeby. Dodává zakrytý košo obsahu litrů z kovu, bílý a koš drátěný o obsahu litrů

Tekuté mýdlo:
Tork Mevon je určen pro zásobníky Tork S.Box. Je dodáván v litrovém balení, nebo v balení 475 ml.Tekutá mýdla Tork Mevon chrání pleť a spojují velmi příznivý účinek s vysokým čistícím účinkem a neutrální pH hodnotou.
Jsou dodávany v provedeních: 
 


 
OBCHODNÍ FIRMA MK-NEJDEK

Milan Kollár
9.května 1242
362 21 Nejdek
tel./fax.:++420 353 826 117
mobil: ++420 602 113 909
e.mail:mkollar@iol.cz
http.//web.iol.cz/MK-Nejdek